Windykacja należności - Windykacja należności

Windykacja należności jest jednym z głównych elementów działalności Kancelarii.

Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną na każdym etapie dochodzenia wierzytelności naszych Klientów od ich dłużników, począwszy od przedsądowych wezwań do zapłaty i negocjacji z dłużnikami, poprzez postępowanie sądowe, a skończywszy na postępowaniu egzekucyjnym.

Wysoką skuteczność oraz profesjonalizm naszych działań potwierdza wieloletnia współpraca z największymi instytucjami finansowymi – bankami oraz spółkami leasingowymi.

Oferujemy :

  • reprezentowanie Klientów w ramach prowadzonych postępowań sądowych, wtym również w postępowaniu o uznanie czynności prawnych za bezskuteczne, o orzeczenie zakazu prowadzenia działalności gospodarczej przez dłużnika, w ramach postępowań przeciwko członkom zarządu w trybie art. 299 KSH, jak również reprezentacja praw wierzycieli w ramach postępowań karnych wobec dłużników w związku brakiem uregulowania należności.
  • reprezentowanie Klientów w postępowaniu egzekucyjnym, w tym również w ramach postępowania w zakresie skarg na czynności komorników, jak również powództw przeciwegzekucyjnych.

Kancelaria w ramach tej specjalizacji dysponuje zespołem pracowników terenowych zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Aktualności

Umów wirtualną wizytę !