Wyznaczamy standardy,
tworzymy rozwiązania

Jesteśmy partnerami dla biznesu nie tylko w zadaniach specjalnych, ale także w codziennej działalności. Doradzamy polskim i zagranicznym przedsiębiorcom, prowadzimy negocjacje, tworzymy kontrakty, rozwiązujemy spory. Wspieramy rozwój firm i dbamy o bezpieczeństwo prawne. Nasi Klienci mogą skupić się na swojej pracy, bo wiedzą, że ich sprawy są pod dobrą opieką.

dr hab. Sylwester Gardocki >>

Adwokat, Partner zarządzający

dr hab. Sylwester Gardocki

Szukamy rozwiązań, a nie problemów

W codziennej pracy stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, nie zapominając przy tym o tradycji. Łączymy doświadczenie z praktyczną wiedzą, a to pozwala nam osiągać zamierzone efekty. Rozumiemy procesy biznesowe, co jest podstawą dla skutecznego doradztwa.

Poznaj nasz zespół >>

Co nas wyróżnia?

400+
Klientów biznesowych, których sprawy prowadziliśmy. Indywidualne podejście, rozwiązania dostosowane do potrzeb.
20 lat
doświadczenia i budowania relacji. Wieloletnia praktyka i osiągnięcia są podstawą dla naszej pracy.
20 000+
spraw zakończonych sukcesem. Proponujemy nowe i niekonwencjonalne rozwiązania i robimy wszystko, aby osiągnąć wyznaczone cele.
360°
Do naszych projektów podchodzimy holistycznie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, naszej historii i sukcesów. Równocześnie technologia i nowoczesne rozwiązania są dla nas narzędziami w codziennej pracy.

Co mówią o nas inni

Budujemy partnerskie relacje na długie lata. Wspieramy naszych Klientów holistycznie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i specyfiki biznesu. Takie podejście przynosi wymierne rezultaty. 

PKO Leasing S.A. I Dyrektor departamentu windykacji

Wysoka jakość merytoryczna i organizacja usług

Obsługa kancelarii obejmuje szeroki zakres usług zarówno z dziedziny prawa cywilnego jak i karnego.
Na podkreślenie zasługuje ogromne doświadczenie kancelarii.

Idea Getin Leasing S.A.

Wieloletnia współpraca

Cenimy duże doświadczenie, profesjonalizm i merytoryczne przygotowanie kancelarii do prowadzenia działań procesowych, w szczególności na gruncie postępowań cywilnych oraz postępowania karnego.

Volkswagen Financial Service | Dyrektor Departamentu Finansowania i Obsługi Klientów

Rekomendujemy kancelarię jako partnera do współpracy

Podkreślamy skuteczność, profesjonalizm i doświadczenie, szczególnie w sprawach trudnych, wymagających kompelskowej obsługi windykacyjnej i prawnej, a także wysoką jakość obsługi i rozwiązania technologiczne.

Millennium Leasing sp. z o.o.

Współpraca od 2000 roku

Jako bardzo cenne postrzegamy usługi świadczone przez kancelarię w skomplikowanych sprawach windykacyjnych, o dużym stopniu trudności merytorycznej i procesowej, w tym zakresie windykacji przedmiotów leasingu spoza granic Polski oraz takich, których demontaż i odbiór wiąże się z poważnymi utrudnieniami technicznymi.

Pierwsze miejsce

XXI Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej

Kategorie:
• Prawo bankowe i finansowe
• Prawo budowlane

Zobacz ranking >>

Drugie miejsce

XXI Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej

Kategoria:
• Prawo nieruchomości

Zobacz ranking >>

ProcessWay for leasing

Rozwój technologii to szansa dla biznesu także w aspekcie bezpieczeństwa prawnego. Czerpiemy z naszego doświadczenia, równocześnie wykorzystując najnowsze rozwiązania cyfrowe w zarządzaniu procesami. 

Stworzyliśmy nowoczesną platformę, która pozwala efektywnie zarządzać ryzykiem kredytowym firmy. Dedykowany system umożliwia utrzymanie regularności umów i odzyskiwanie kapitału. ProcessWay dostarcza rozwiązań na wszystkich etapach kredytowych. Narzędzie wspiera procesy wstępnych weryfikacji przed podjęciem decyzji kredytowej, zarządza monitoringiem płatności, detekcją opóźnień w spłatach oraz automatyzuje wszystkie działania na umowach, a także umożliwia odzyskiwanie należności spisanych w straty.

Więcej >>