Zakres usług

O Kancelarii

Gardocki i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni jest polską Kancelarią świadczącą kompleksową obsługę prawną.

Od wielu lat Kancelaria z sukcesem doradza przedsiębiorstwom polskim i zagranicznym. Kancelaria reprezentuje najwyższe standardy etyczne i zawodowe. Skuteczność i profesjonalizm w obsłudze oraz zaufanie Klientów stanowią priorytety we wszelkich naszych działaniach.

Kancelaria obsługuje firmy z sektora finansów, usług, obrotu nieruchomościami, i wielu innych dziedzinach prawa. Obsługujemy banki, podmioty z sektora finansowego w tym firmy factoringowe. Duże grono naszych stałych Klientów stanowią firmy leasingowe o znaczącej pozycji na rynku, fundusze inwestycyjne, deweloperzy, spółki przewozowe, paliwowe, jak również podmioty zajmujące się obrotem nieruchomościami, a także obrotem wierzytelnościami.

Prawdziwą miarą sukcesów Kancelarii jest liczba wygrywanych spraw. Efektem tego jest współpraca z ponad pięćdziesięcioma krajowymi i zagranicznymi podmiotami prawnymi, które na stałe korzystają z naszych usług.

Gardocki i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni zajmuje znaczące miejsce w rankingach najlepszych polskich firm prawnych. Na opinie naszych ekspertów powołują się liczne media w Polsce (TVN CNBC, TV Biznes, Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Gazeta Prawna i inne).

czytaj więcej

Aktualności

Umów wirtualną wizytę !